Zrozen pro péči o přírodu a lidi

Zakladatel  italské značky Domenico Scordari byl fascinován krásou přírody a rostlin už od dětství. Už jako malý se naučil starým tradicím místních farmářů a kouzlu léčivých bylin.

Domenico Scordari, vedený od začátku velkou vášní pro PŘÍRODU, měl jasný cíl: přispět ke zlepšení kvality života prostřednictvím výzkumu a produkce přírodních řešení pro krásu a pohodu. Veškeré své know-how investoval do vytváření kompletního výrobního řetězce: ekologické zemědělství, extrakce organických účinných látek a výroba přírodní a organické kosmetiky.

Vize, vášně a odhodlání

V roce 2002 se Domenico Scordari rozhodl koupit starodávnou rolnickou farmu, zemědělskou usedlost o rozloze 15 hektarů, kde se rozhodl soustředit veškerý proces ekologického pěstování a dosáhnout ekologické certifikace na celý výrobní cyklus. Vše se silným přesvědčením, že sledování celého výrobního cyklu je jediným způsobem, jak zaručit nejvyšší úroveň přirozené kvality jeho produktů a uspokojit rostoucí poptávku po efektivních přírodních řešeních. Honosí se mimořádně vysokou kvalitou bio produktů vyráběných ručně v malých šaržích z čerstvě sklizených rostlin a plodin.V Naturalis zpracovávají přímo čerstvou dužinu aloe i byliny plné vitálního obsahu. Je tak zachována silně hojivá i regeneraci stimulující účinnost.

Italská bio značka Naturalis se zcela vymyká běžné konkurenci. Přináší voňavou péči o celé tělo, mimořádnou nejen svojí čistotou, ale také účinností, a to především díky vitální síle čerstvé aloe vera, blahodárných bylin a za studena lisovaných olejů.

Naturalis Bio Resort, kouzelné místo, kde se setkává člověk a příroda
Většinu používaných surovin si sami pěstují na vlastní ekologické farmě obklopující unikátní bio hotelový a lázeňský resort Naturalis Better.

V roce 2012 se Domenico a jeho manželka Marinella rozhodli zrekonstruovat starou zemědělskou vesnici na svém vlastním zemědělském sídle a přeměnit ji na Naturalis Bio Resort & Spa, vytříbený 5hvězdičkový hotel, který dnes oceňují hosté z celého světa.

Velký důraz je kladen zejména na to, aby všechny používané rostlinné složky kosmetiky byly v co nejvyšší BIO kvalitě (98,8 – 100 % rostlinných složek). Díky velkým plochám pokrytým stálezelenou sukulentní bylinou se historickému Martanu dokonce přezdívá italské „aloe vera city". Produktům Naturalis dodávají blahodárný a tělu prospěšný obsah také další lokálně rostoucí plodiny, pěstované původní tradiční metodou zcela bez chemie. 

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. VHODNÉ PRO VEGANY.