MyNOOKS vznikl naším přáním vytvořit jedinečný obchod s kvalitními a designovými produkty...naše vlastní zákoutí.

Při vytváření našich domovů jsme narazily na produkty, které nás nadchly, ale zároveň nebyly snadno k nalezení na ostatních e-shopech. Proto jsme se rozhodly vytvořit místo, kde je budeme nabízet jako ucelený sortiment zboží. 

Hledáme pro vás kvalitu s osobitým stylem

Kvalita a design je pro nás zásadním faktorem při výběru jednotlivých produktů. Sledujeme aktuální trendy a naší nabídku se snažíme přizpůsobovat vašim požadavkům.

Když hledáme nové výrobky, tak se vždy nejprve  přesvědčíme, že se jedná o kvalitní produkt, který bychom si samy pořídily. První objednávku a testování produktů tedy děláme osobně, abychom případné nedostatky odhalily dříve, než produkt nabídneme k prodeji. Protože rodina je vždy na prvním místě, tak nám jde i o zdraví našich nejmenších. 

Vybrané zboží na vaše přání dárkově zabalíme 

Když jsme řešily dárky na různé příležitosti a události, tak jsme začaly připravovat z jednotlivých produktů dárkové balíčky a tuto možnost jsme chtěly zprostředkovat i vám. Při výběru zboží si tak můžete nechat připravit dárkové balení podle vašeho výběru a nechat ho zaslat na vámi zvolenou adresu - k vám domu nebo rovnou na adresu obdarovaného. O nic dalšího už se nemusíte starat. 

Přejeme si, abyste z nákupu na našem e-shopu měli radost a stále s k nám vraceli. 

Tým MyNOOKS